ua ru
Весільна соціальна мережа - Wedmarket

Як потрапити у каталог

Як потрапити у каталог
                                                                   
 
 
                                                                          Дорогие специалисты 
 
 
 
Для того чтобы Вас и Ваши работы могли просматривать невесты, Вам нужно попасть в "каталог специалистов" и "поиск специалистов" 
 
 
Стоимость размещения: 
 
 
Для ознакомления рекомендуем зарегистрироваться (бесплатно). У Вас будет возможность увидеть Свадебную Социальную Сеть изнутри и сделать для себя нужный вывод.

 

На нашем сайте доступны следующие способы оплаты:


1) Оплата банківською картою через платіжний сервіс вашого банку (наприклад, Приват24)

Для оплати необхідно за допомогою платіжного сервісу вашого банку перерахувати бажану суму, використовуючи банківські реквізити wedmarket.com.ua. Інформацію про платіжний сервіс Ви можете отримати в своєму банку.

2) Готівкова оплата в банку

Для даного виду оплати достатньо у віконці «Поповнення балансу» вказати бажану суму і роздрукувати або ж скачати рахунок, який Ви зможете оплатити безпосередньо у відділенні банку.

3) Оплата через електронний гаманець Webmoney

Для оплати через систему Webmoney можна скористатися платіжними терміналами (наприклад, Ibox) або перерахувати гроші зі свого електронного гаманця на гаманець wedmarket.com.ua. Номер нашого гаманця: U****. Важливо! При оплаті через платіжний термінал обов'язково збережіть чек, а також повідомте нам про оплату на гаманець Webmoney.

 

Для получения подробной информации пишите нам

 

Viber 050 20 77 188 

 

Почта wedmarket.com.ua@gmail.com